Yate Dry Bag 5l

Yate Dry Bag 5l

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Vodní sporty
Dodavatel:Yate
Cena:449 Kč
Yate Dry Bag 5l 4 (80%) 21 hodnocení

Nepromokavý vak s oknem a ventilem o velikosti 5 l je velmi praktický doplněk z odolného a pevného materiálu. Vak chrání věci před proniknutím vlhkosti, poškozením či ušpiněním. Mezi hlavní přednosti patří ventil, pomocí kterého lze snížit objem sbalených věcí na minimum. Při stlačení ventilu uniká vzduch, objem se tak zmenšuje, a vy tak šetříte místo v batohu. Průhledné okno umožňuje mít stálý přehled o sbalených věcech. Nepromokavý vak s oknem a ventilem Yate Dry Bag je velmi užitečný nejen na vodě, ale i kdekoli na cestách, při outdoorových aktivitách či doma. Nízká hmotnost a výborná skladnost, to je nepromokavý vak Yate Dry Bag.Technický popis: odolný a pevný materiál chrání před vlhkostí, poškozením a zašpiněním snižuje objem sbalených věcí nezabírá žádné místo okno pro přehled o věcech ve vaku ventil se zpětnou klapkou pro pohodlné vytlačení vzduchu materiál: Nylon 70D rozměr: 48 x 27 cm objem: 5 l vhodný na vodu, u kempinku, při outdoorových aktivitách či doma


 • HydraPak Shape-Shift 2 l Clear
  HydraPak Shape-Shift 2 l Clear

  Chytrý design a špičkový výkon charakterizují vodní vak HydraPak Shape-Shift. Vejde se do většiny batohů a v případě potřeby jej..

  929 Kč
 • HydraPak Velocity 1,5 l Malibu
  HydraPak Velocity 1,5 l Malibu

  Vak na vodu HydraPak Velocity 1,5 l je a ideálním hydrovakem pro běžce - tvoří jedno ze nejzásadnějších vybavení. Jeho design zajistí..

  829 Kč
 • Kellys Flash
  Kellys Flash

  Čistící sada na vodní vak Kellys Flash obsahuje vše, co budete potřebovat pro správnou údržbu svého hydrovaku a jeho jednotilivých..

  269 Kč
 • Ferrino Aquastop 7l
  Ferrino Aquastop 7l

  Nepromokavý vak FERRINO Aquastop S je velmi praktický doplněk z lehkého, ale odolného a pevného materiálu. Chrání před vlhkostí,..

  449 Kč
 • Ferrino Aquastop 2l
  Ferrino Aquastop 2l

  Nepromokavý vak FERRINO Aquastop XS je velmi praktický doplněk z lehkého, ale odolného a pevného materiálu. Chrání před vlhkostí,..

  359 Kč
 • Ferrino H2 BAG 3l
  Ferrino H2 BAG 3l

  Vodní vak FERRINO H2 Bag 3l je praktický doplněk k jakémukoliv batohu, který je vybaven kapsou na hydrovak. Je velmi lehký, ale zachovává si..

  899 Kč
 • Fish FISHDRYPACK camo
  Fish FISHDRYPACK camo

  Nepromokavý vak FISHDRYPACK je kompaktní voděodolný batoh, který udrží vaše věci bezpečně v suchu, ať už je počasí jakékoliv. Díky..

  790 KčObjevte: Vodácké pytle V sekci sport | vodní sporty | vodácké příslušenství je možné objevit yate dry bag 5l!
© 2021 Kontakt