Základní údaje o produktu:
Kategorie: Vodní sporty
Dodavatel:Yate
Cena:289 Kč
Yate 8l 3,5 (70%) 19 hodnocení

Nepromokavý vak Yate Dry Bag 8l je velmi praktický doplněk z odolného a pevného materiálu. Chrání před vlhkostí, poškozením i znečištěním a snižuje objem sbalených věcí. Nepromokavý vak Yate Dry Bag nezabírá žádné místo a jeho nízká hmotnost neovlivní váhu zavazadla. Užitečný je nejen na vodě, ale i u kempinku nebo při různých outdoorových sportech jako je extrémní turistika, horolezectví a cyklistika. Technický popis: odolný a pevný materiál chrání před vlhkostí, poškozením a zašpiněním snižuje objem sbalených věcí nezabírá žádné místo materiál: Nylon 70D rozměr: 17 x 46 cm objem: 8 l vhodný na vodu, u kempinku nebo při outdoorových sportech


 • HydraPak Shape-Shift 2 l Clear
  HydraPak Shape-Shift 2 l Clear

  Chytrý design a špičkový výkon charakterizují vodní vak HydraPak Shape-Shift. Vejde se do většiny batohů a v případě potřeby jej..

  929 Kč
 • Kellys Flash
  Kellys Flash

  Čistící sada na vodní vak Kellys Flash obsahuje vše, co budete potřebovat pro správnou údržbu svého hydrovaku a jeho jednotilivých..

  269 Kč
 • Ferrino Aquastop 7l
  Ferrino Aquastop 7l

  Nepromokavý vak FERRINO Aquastop S je velmi praktický doplněk z lehkého, ale odolného a pevného materiálu. Chrání před vlhkostí,..

  449 Kč
 • Ferrino H2 BAG 3l
  Ferrino H2 BAG 3l

  Vodní vak FERRINO H2 Bag 3l je praktický doplněk k jakémukoliv batohu, který je vybaven kapsou na hydrovak. Je velmi lehký, ale zachovává si..

  899 Kč
 • Fish FISHDRYPACK camo
  Fish FISHDRYPACK camo

  Nepromokavý vak FISHDRYPACK je kompaktní voděodolný batoh, který udrží vaše věci bezpečně v suchu, ať už je počasí jakékoliv. Díky..

  790 Kč
 • Ferrino H2 BAG 2l
  Ferrino H2 BAG 2l

  Vodní vak FERRINO H2 Bag 2l je praktický doplněk k jakémukoliv batohu, který je vybaven kapsou na hydrovak. Je velmi lehký, ale zachovává si..

  689 KčObjevte: Vodácké pytle V sekci sport | vodní sporty | vodácké příslušenství je možné objevit yate 8l!
© 2021 Kontakt