Spartan Volejbal Míč Indoor

Spartan Volejbal míč Indoor

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Míčové sporty
Dodavatel:Spartan
Cena:390 Kč
Spartan Volejbal míč Indoor 4,5 (90%) 19 hodnocení

Spartan Indoor je klasický volejbalový míč lepený z 18 dílů syntetické kůže. Jeho hmotnost 260-280 g a obvod 65-67 cm jej řadí do kategorie univerzálních míčů určených pro všechny úrovně volejbalových hráčů. Je vhodný především pro halový volejbal, ale lze s ním trénovat i ve venkovních podmínkách. Díky oblíbenému barevnému provedení v kombinaci žlutá-bílá-modrá je míč při hře vždy perfektně viditelný.Technický popis: vyroben z 18 dílů kvalitní syntetické kůže standardní hmotnost: 260-280 g oficiální obvod: 65-67 cm výborné letové vlastnosti vhodný pro vnitřní i venkovní použití schválený Mezinárodní volejbalovou federací poznámka: míč je dodáván ve vyfouknutém stavu


 • Spartan Outside Beach
  Spartan Outside Beach

  Volejbalový míč SPARTAN Beach Outside je určen pro venkovní použití v písku a na trávě. Při používání na zpevněných plochách může..

  449 Kč
 • Spartan míč Spartan Beachcamp modrá
  Spartan míč Spartan Beachcamp modrá

  Volejbalový míč Spartan Beachcamp je určen pro venkovní použití na písku. Při používání na zpevněných plochách může dojít k..

  399 Kč
 • Spartan Hawai
  Spartan Hawai

  Volejbalový míč SPARTAN Beach Hawai je určen pro venkovní použití v písku a na trávě. Při používání na zpevněných plochách může..

  329 Kč
 • Spartan Handball Official 52
  Spartan Handball Official 52

  Házenkářský míč Spartan Handball Official je ideální sportovní pomůckou na indoorovou házenou. Díky skvělým herním vlastnostem je míč..

  490 Kč
 • Spartan Corner červená
  Spartan Corner červená

  Fotbalový míč SPARTAN Corner patří mezi oblíbené míče fotbalistů všech věkových kategorií. Míč je vyroben ze syntetické kůže a je..

  290 Kč
 • Spartan Corner modrá
  Spartan Corner modrá

  Fotbalový míč SPARTAN Corner patří mezi oblíbené míče fotbalistů všech věkových kategorií. Míč je vyroben ze syntetické kůže a je..

  290 Kč
 • Spartan Trophy vel 4.
  Spartan Trophy vel 4.

  Fotbalový míč Trophy je určen všem začátečníkům i pokročilejším fotbalistům. Míč je navržen pro fotbalové tréninky a je vhodný na..

  369 Kč
 • Spartan Match Deluxe
  Spartan Match Deluxe

  Fotbalový míč Match Deluxe je díky perfektním vlastnostem a moderním výrobním technologiím vyhledávaným míčem mezi všemi typy..

  590 KčObjevte: Volejbalové míče V sekci sport | míčové sporty | volejbal je možné objevit spartan volejbal míč indoor!
© 2021 Kontakt