Spartan Game Master

Spartan Game Master

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Míčové sporty
Dodavatel:Spartan
Cena:490 KÄŤ
Spartan Game Master 5 (100%) 21 hodnocenĂ­

Basketbalový míč Game Master je vynikající závodní míč pro basketbalová utkání. Tento míč je vyroben kombinací nylonu a tkaniny a je k dostání ve standardní velikosti číslo 7. Díky výrobním materiálům a povrchové struktuře je vhodný především pro vnitřní použití. Všichni příznivci basketbalu si tento míč oblíbí pro jeho mimořádné herní vlastnosti a dlouhou životnost.Technický popis: závodní basketbalový míč velikost: 7 materiál: guma, tkanina spoje z nylonu doporučen pro vnitřní použití vyrobeno ze zdravotně nezávadných materiálů poznámka: míč je dodáván ve vyfouknutém stavu


 • inSPORTline Smallster
  inSPORTline Smallster

  Basketbalový koš inSPORTline Smallster je velmi kvalitní a odolný basketbalový koš značky inSPORTline. Konstrukce ocelového koše je..

  1790 KÄŤ
 • Spartan StojanovĂ˝ Junior
  Spartan StojanovĂ˝ Junior

  Stojanový basket koš Junior Spartan pro použití venku i vevnitř. Vhodný pro trénink vašich dětí a nácviku basketbalových dovedností...

  1990 KÄŤ
 • Spartan Chicago
  Spartan Chicago

  Stojanový basketbalový koš s jednoduchým nastavením výšky pro domácí i venkovní využití. Transportní kolečka slouží pro jednoduchou..

  6990 KÄŤ
 • Spartan San Francisco
  Spartan San Francisco

  Velmi kvalitní a odolný basketbalový koš SPARTAN San Francisco je připraven pro montáž na zeď, vrata, apod. Je vhodný pro rekreační..

  2890 KÄŤ
 • Spartan Volejbal mĂ­ÄŤ Indoor
  Spartan Volejbal mĂ­ÄŤ Indoor

  Spartan Indoor je klasický volejbalový míč lepený z 18 dílů syntetické kůže. Jeho hmotnost 260-280 g a obvod 65-67 cm jej řadí do..

  390 KÄŤ
 • Spartan Handball Official 52
  Spartan Handball Official 52

  Házenkářský míč Spartan Handball Official je ideální sportovní pomůckou na indoorovou házenou. Díky skvělým herním vlastnostem je míč..

  490 KÄŤObjevte: Basketbalové míče V sekci sport | míčové sporty | basketbal je možné objevit spartan game master!
© 2021 Kontakt