Spartan Corner Modrá

Spartan Corner modrá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Míčové sporty
Dodavatel:Spartan
Cena:290 Kč
Spartan Corner modrá 2,75 (55%) 23 hodnocení

Fotbalový míč SPARTAN Corner patří mezi oblíbené míče fotbalistů všech věkových kategorií. Míč je vyroben ze syntetické kůže a je šitý dohromady z 32 samostatných dílků. Celková hmotnost tohoto míče je 400 g a k dostání je ve standardní velikosti 5. Kvalitní materiál a nejmodernější výrobní technologie zaručují tomuto fotbalovému míči výborné letové a herní vlastnosti, které je možné prověřit při hře na všech typech povrchů.Technický popis: pro herní a tréninkové účely vyroben ze syntetické kůže a šitý z 32 dílků k dostání ve standardní velikosti 5 vhodný pro všechny typy povrchů hmotnost míče: 400 g (nejčastěji používaná hmotnostní varianta) poznámka: míč je dodáván ve vyfouknutém stavu


 • Spartan Trophy vel 4.
  Spartan Trophy vel 4.

  Fotbalový míč Trophy je určen všem začátečníkům i pokročilejším fotbalistům. Míč je navržen pro fotbalové tréninky a je vhodný na..

  369 Kč
 • Spartan Club Junior vel. 3 červená
  Spartan Club Junior vel. 3 červená

  Fotbalový míč Club Junior je ideální míč pro všechny mladé fotbalisty a trénovat s ním lze na všech typech povrchů. Tento tréninkový..

  439 Kč
 • Spartan Exclusive
  Spartan Exclusive

  Fotbalový míč Spartan Exclusive je díky perfektním vlastnostem a moderním výrobním technologiím vyhledávaným míčem mezi všemi typy..

  490 Kč
 • Spartan Club Junior vel. 4
  Spartan Club Junior vel. 4

  Tento fotbalový míč Club Junior je ideální míč pro všechny mladé fotbalisty a trénovat s ním lze na všech typech povrchů. Tento..

  429 Kč
 • Spartan Míč na americký fotbal oranžová
  Spartan Míč na americký fotbal oranžová

  Míč na americký fotbal Spartan je gumový míč na rekreační hru nebo trénink. Střední velikost a váha. Kvalitní materiál a prověřené..

  179 KčObjevte: Fotbalové míče V sekci sport | míčové sporty | fotbal je možné objevit spartan corner modrá!
© 2021 Kontakt