Spartan Club Junior Vel. 4

Spartan Club Junior vel. 4

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Míčové sporty
Dodavatel:Spartan
Cena:429 Kč
Spartan Club Junior vel. 4 5 (100%) 19 hodnocení

Tento fotbalový míč Club Junior je ideální míč pro všechny mladé fotbalisty a trénovat s ním lze na všech typech povrchů. Tento tréninkový míč je šitý celkem z 32 dílků syntetické kůže a je k dostání v červenobílém barevném provedení. Fotbalový míč Club Junior je možné zakoupit ve velikostech 4 (obvod míče 65 cm). Kvalitní materiál a prověřené výrobní technologie dodávají tomuto tréninkovému míči skvělé herní vlastnosti a hra se tak stává skutečnou radostí.Technický popis: vhodný pro tréninkové i zápasové účely vyroben ze syntetické kůže šitý celkem z 32 dílků kůže velikost: 4 (obvod 65 cm) barva: červenobílá vhodný pro všechny typy povrchů poznámka: míč je dodáván ve vyfouknutém stavu


 • Spartan Brasil Cordlay
  Spartan Brasil Cordlay

  Fotbalový míč Brasil Cordley je vhodnou sportovní pomůckou všech fotbalistů, kteří při svých trénincích ocení kvalitní herní..

  449 Kč
 • Spartan Trophy vel. 5
  Spartan Trophy vel. 5

  Fotbalový míč SPARTAN Trophy je určen všem začátečníkům i pokročilejším fotbalistům. Míč je navržen pro fotbalové tréninky a je..

  399 Kč
 • Spartan Quick kick senior
  Spartan Quick kick senior

  Fotbalové chrániče Quick Kick jsou navrženy tak, aby co možná nejvíce snižovaly riziko úrazu v oblasti nohou, a jsou tak dnes nedílnou..

  119 Kč
 • Spartan Free Kick bílo-modrá - M
  Spartan Free Kick bílo-modrá - M

  Fotbalové chrániče holenních kostí Free Kick značky Spartan jsou již dlouhá léta opravdu důležitým prvkem sloužícím jako ochrana a..

  159 Kč
 • Spartan Free Kick bílo-modrá - XL
  Spartan Free Kick bílo-modrá - XL

  Fotbalové chrániče holenních kostí Free Kick značky Spartan jsou již dlouhá léta opravdu důležitým prvkem sloužícím jako ochrana a..

  159 Kč
 • Spartan Florida vel 7. oranžový
  Spartan Florida vel 7. oranžový

  Basketbalový míč Spartan Florida je ideální míč pro trénink všech úrovní basketbalu. Tento míč je vyroben kombinací kvalitního nylonu..

  199 KčObjevte: Fotbalové míče V sekci sport | míčové sporty | fotbal je možné objevit spartan club junior vel. 4!
© 2021 Kontakt