SKS SHOCKBOARD 26-29 Přední

SKS SHOCKBOARD 26-29 přední

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Cyklistika
Cena:429 Kč
SKS SHOCKBOARD 26-29 přední 5 (100%) 22 hodnocení

Přední blatník SKS SHOCKBOARD je blatník s univerzálním uchycením pro horská MTB kola, ale lze jej využít i do ostatních rámů s odpruženou vidlicí. Blatník je vyroben z extra odolného a zároveň lehkého plastového materiálu zaručujícího vysokou pevnost a odolnost proti poškození. Blatník je opatřen rychloupínacím mechanismem, díky kterému lze blatník SKS uchytit do všech běžně dostupných rámů kol.Technický popis: přední blatník pro odpružené vidlice s rychloupínacím mechanismem extra odolný plast snadná a rychlá montáž 5 adaptérů součástí balení (15-35 mm) hmotnost: 97 g vyrobeno v Německu


 • Disney Cars Disney - zvonek na kolo
  Disney Cars Disney - zvonek na kolo

  Cyklistický zvonek Disney je neopomenutelnou součástí vybavení každého dětského jízdního kola. Tento zvonek je vyroben z lehkých a..

  99 Kč
 • Disney Cars Klakson
  Disney Cars Klakson

  Klakson Disney Cars je oblíbeným doplňkem dětských jízdních kol. Klakson Disney je vyroben z pevného plastu a odolného gumového balónku...

  179 Kč
 • WORKER ABEC 1
  WORKER ABEC 1

  Ložiska WORKER ABEC 1 se vyznačují vysokou přesností provedení. Jsou oboustranně kryté proti prašnosti a mají delší životnost a nízké..

  149 Kč
 • WORKER G-FORCE, MADRID, FALCON
  WORKER G-FORCE, MADRID, FALCON

  Brzdový špalík pro kolečkové brusle WORKER G-Force, Madrid, Falcon je vyroben z vysoce kvalitního gumového materiálu, který má výborné..

  30 Kč
 • WORKER Kingpin s maticí 5 cm
  WORKER Kingpin s maticí 5 cm

  Kingpin s maticí je vhodný pro libovolný truck s původním kingpinem o stejném rozměru. Délka 5 cm, délka závitu 2 cm...

  35 Kč
 • WORKER Ozone
  WORKER Ozone

  Kolečka WORKER Ozone o velikosti 56 x 24 mm je určena pro agressive brusle. Jejich vysoká kvalita provedení zaručí delší životnost a..

  380 KčObjevte: Blatníky V sekci sport | cyklistika | komponenty pro jízdní kola je možné objevit sks shockboard 26-29 přední!
© 2021 Kontakt