Kellys Thunder

Kellys Thunder

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Cyklistika
Dodavatel:Kellys
Cena:529 Kč
Kellys Thunder 4,5 (90%) 24 hodnocení

Sada blatníků KELLYS THUNDER s designem KELLYS je sada dvou blatníků určených pro všechny běžné typy rámů jízdních kol. Blatníky jsou připevněny na polohovatelném držáku a díky systému SQR je lze snadno a rychle uchytit. Blatníky KELLYS THUNDER jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a odolných materiálů.Technický popis: přední a zadní blatník snadná a rychlá montáž (systém SQR) polohovatelný držák blatníků kvalitní a vysoce odolný materiál špičkový design KELLYS vhodné pro všechny běžné typy rámů


 • Galaxy Velo
  Galaxy Velo

  Univerzální pumpa Velo je určena pro dofukování jízdních kol. Pumpa je vyrobena z kvalitního kovu a její povrch je chráněn speciální..

  119 Kč
 • Disney Cars Disney - zvonek na kolo
  Disney Cars Disney - zvonek na kolo

  Cyklistický zvonek Disney je neopomenutelnou součástí vybavení každého dětského jízdního kola. Tento zvonek je vyroben z lehkých a..

  99 Kč
 • Disney Cars Klakson
  Disney Cars Klakson

  Klakson Disney Cars je oblíbeným doplňkem dětských jízdních kol. Klakson Disney je vyroben z pevného plastu a odolného gumového balónku...

  179 Kč
 • WORKER ABEC 3
  WORKER ABEC 3

  Ložiska WORKER ABEC 3 se vyznačují vysokou přesností provedení. Jsou oboustranně kryté proti prašnosti a mají delší životnost a nízké..

  149 KčObjevte: Blatníky V sekci sport | cyklistika | komponenty pro jízdní kola je možné objevit kellys thunder!
© 2021 Kontakt