Kellys Code

Kellys Code

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Cyklistika
Dodavatel:Kellys
Cena:99 Kč
Kellys Code 5 (100%) 18 hodnocení

Kódový zámek KELLYS Code o délce 100 cm patří mezi nejkvalitnější zámky značky Kellys. Vnější průměr zámku Ø 8 mm a průměr zapleteného ocelového lanka Ø 3,8 mm zaručuje vysokou bezpečnost a odolnost. Díky nastavitelnému kódu nepotřebujete žádný klíček k odemčení, což zaručuje maximální komfort během zamykání a odemykání. Kódový zámek KELLYS Code je vhodný pro všechny běžné typy jízdních kol. Technický popis: kvalitní zámek se speciálním designem KELLYS délka: 100 cm vnější průměr zámku: Ø8mm průměr zapleteného lanka: Ø3,8mm zamykací kód na 4 různé číslice  barva: černá spirálovitý tvar


 • Kellys Loop
  Kellys Loop

  Kabelový zámek Kellys LOOP je jednoduchý na manipulaci a přenos, takže ho můžete vzít s sebou kamkoli pojedete. Plastová úprava povrchu..

  839 Kč
 • Kellys Sunny Pastel Green
  Kellys Sunny Pastel Green

  Zámek Kellys Sunny Pastel je barevný kabelový zámek určený pro cyklisty, kteří dělají krátké zastávky. Silikonová povrchová úprava je..

  329 Kč
 • Oxford Heavy Duty
  Oxford Heavy Duty

  Populární řetězový zámek na motocykl Oxford Heavy Duty je fantastický zámek střední třídy, který je dostatečně lehký, aby se dal..

  990 Kč
 • Kellys BLOCK šedá
  Kellys BLOCK šedá

  Cyklozámek Kellys BLOCK ve tvaru podkovy je velmi silný ocelový zámek – nabízí extrémní úroveň bezpečnosti proti krádeži kola...

  399 Kč
 • Kellys Codecase
  Kellys Codecase

  Kapesní kabelový zámek Kellys Codecase je lehký zámek na kolo, jednoduše se přenáší, ať už jedete se svým kolem kdekoliv. Není potřeba..

  399 Kč
 • Kellys Beat 100 cm Black
  Kellys Beat 100 cm Black

  Spirálový kabelový zámek Kellys Beat je jednoduchý na přenos kamkoli pojedete. Je testován v SGS a splňuje úroveň bezpečnosti 2. Plastová..

  129 Kč
 • Kellys Beat 100 cm Blue
  Kellys Beat 100 cm Blue

  Spirálový kabelový zámek Kellys Beat je jednoduchý na přenos kamkoli pojedete. Je testován v SGS a splňuje úroveň bezpečnosti 2. Plastová..

  129 KčObjevte: Zámky na kolo V sekci sport | cyklistika je možné objevit kellys code!
© 2021 Kontakt