Joola Super 40 Bílá

Joola Super 40 bílá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Míčové sporty
Dodavatel:Joola
Cena:99 Kč
Joola Super 40 bílá 4,5 (90%) 23 hodnocení

Sada míčků Joola Super 40 je klasikou mezi závodními míčky. Milionkrát prokázaná kvalita od světového výrobce Joola, životnost a extrémní odolnost řadí tyto míčky mezi nejčastěji používané ITTF (Mezinárodní federace stolního tenisu). Vynikají také poměrem kvalita/cena, a proto jsou tyto míčky ideální pro závodní hraní. Jedná se o oficiální míčky Europe Top 12 turnajů v letech 2005 a 2007 a také mnoha turnajů Pro Tour po celém světě. Nabízíme ve dvou barevných variantách. Počet míčků v balení je 3 kusy.Technický popis: prokázaná kvalita dlouhá životnost extrémní odolnost používané ITTF průměr: 40 mm  balení: po 3 míčcích vhodné pro závodní hraní


 • inSPORTline VHIT S3
  inSPORTline VHIT S3

  Pingpongové míčky inSPORTline VHIT S3 pro pokročilejší i klubové hráče jsou dodávány v balení po 6 kusech. Počet hvězdiček určuje..

  149 Kč
 • inSPORTline VHIT S2
  inSPORTline VHIT S2

  Pingpongové míčky inSPORTline VHIT S2 pro rekreační i klubové hráče jsou dodávány v balení po 6 kusech. Počet hvězdiček určuje kvalitu..

  119 Kč
 • Joola Fan 9pcs
  Joola Fan 9pcs

  Sada míčků Joola Fan 9ks je sada kvalitních míčků s motivy slavných hráčů stolního tenisu, určená k tréninkovému..

  119 Kč
 • Joola Training 120ks bílá
  Joola Training 120ks bílá

  Sada míčků Joola Training je cenově výhodné balení vysoce kvalitních míčků pro stolní tenis od světového výrobce Joola pro..

  890 KčObjevte: Pingpongové míčky V sekci sport | míčové sporty | stolní tenis je možné objevit joola super 40 bílá!
© 2021 Kontakt