Escubia Sprint Kid Modrá

Escubia Sprint Kid modrá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Vodní sporty
Dodavatel:Escubia
Cena:89 Kč
Escubia Sprint Kid modrá 4 (80%) 26 hodnocení

Potapěčské brýle Escubia Sprint Kid jsou ideální na dovolenou, kde si chcete užít potápění do sytosti. Brýle se snadno vejdou do zavazadla. Disponují nízkým designem a mají velký nedělený zorník z tvrzeného skla, který tak umožňuje dobrý výhled při pozorování pod vodní hladinou. Ergonomicky tvarované těsnění skvěle přiléhá na obličej a zamezuje protečení vody dovnitř brýlí. Nastavitelný pásek umožní přesné upevnění kolem hlavy.Technický popis: dětská velikost (cca 3-6 let) nízký design velmi dobrý výhled brýle perfektně přiléhají na obličej nastavitelný pásek dvojité ergonomické těsnění snadné čištění zorník z tvrzeného skla


 • Hoverstar H2 Aquajet černá
  Hoverstar H2 Aquajet černá

  Hoverstar H2 Aquajet je špičkový a velmi kvalitně zpracovaný podvodní skútr, který díky svému mimořádnému výkonu dosahuje rychlosti pod..

  39900 Kč
 • Hoverstar H2 Aquajet bílá
  Hoverstar H2 Aquajet bílá

  Hoverstar H2 Aquajet je špičkový a velmi kvalitně zpracovaný podvodní skútr, který díky svému mimořádnému výkonu dosahuje rychlosti pod..

  39900 Kč
 • Bestway High Fashion transparentní
  Bestway High Fashion transparentní

  Chcete si užít vodních radovánek, opálit se a ještě si krásně odpočinout? Tak právě pro Vás je zde skvělé nafukovací 2v1 lehátko..

  359 KčObjevte: Příslušenství k potápěčským oblekům V sekci sport | vodní sporty | oblečení a obuv je možné objevit escubia sprint kid modrá!
© 2021 Kontakt