Escubia Sprint Kid žlutá

Escubia Sprint Kid žlutá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Vodní sporty
Dodavatel:Escubia
Cena:89 Kč
Escubia Sprint Kid žlutá 4,5 (90%) 27 hodnocení

Potapěčské brýle Escubia Sprint Kid jsou ideální na dovolenou, kde si chcete užít potápění do sytosti. Brýle se snadno vejdou do zavazadla. Disponují nízkým designem a mají velký nedělený zorník z tvrzeného skla, který tak umožňuje dobrý výhled při pozorování pod vodní hladinou. Ergonomicky tvarované těsnění skvěle přiléhá na obličej a zamezuje protečení vody dovnitř brýlí. Nastavitelný pásek umožní přesné upevnění kolem hlavy.Technický popis: dětská velikost (cca 3-6 let) nízký design velmi dobrý výhled brýle perfektně přiléhají na obličej nastavitelný pásek dvojité ergonomické těsnění snadné čištění zorník z tvrzeného skla


 • Escubia Sprint Kid modrá
  Escubia Sprint Kid modrá

  Potapěčské brýle Escubia Sprint Kid jsou ideální na dovolenou, kde si chcete užít potápění do sytosti. Brýle se snadno vejdou do..

  89 Kč
 • Escubia Butterfly SR bílo-modrá
  Escubia Butterfly SR bílo-modrá

  Plavecké brýle Escubia Butterfly SR s nastavitelným silikonovým páskem a vyměnitelným nosníkem (ve třech velikostech) dále disponují..

  199 KčObjevte: Příslušenství k potápěčským oblekům V sekci sport | vodní sporty | oblečení a obuv je možné objevit escubia sprint kid žlutá!
© 2021 Kontakt