Escubia Nemo JR Modrá

Escubia Nemo JR modrá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Vodní sporty
Dodavatel:Escubia
Cena:99 Kč
Escubia Nemo JR modrá 2,75 (55%) 18 hodnocení

Potapěčské brýle Escubia Nemo JR jsou ideální na dovolenou, kde si chcete užít potápění do sytosti. Brýle se snadno vejdou do zavazadla. Disponují nízkým designem a mají velký nedělený zorník z tvrzeného skla, který tak umožňuje dobrý výhled při pozorování pod vodní hladinou. Ergonomicky tvarované těsnění skvěle přiléhá na obličej a zamezuje protečení vody dovnitř brýlí. Nastavitelný pásek umožní přesné upevnění kolem hlavy.Technický popis: juniorská velikost (cca 7-14 let) nízký design velmi dobrý výhled brýle perfektně přiléhají na obličej nastavitelný pásek dvojité ergonomické těsnění snadné čištění zorník z tvrzeného skla


 • Escubia Nemo JR žlutá
  Escubia Nemo JR žlutá

  Potapěčské brýle Escubia Nemo JR jsou ideální na dovolenou, kde si chcete užít potápění do sytosti. Brýle se snadno vejdou do zavazadla...

  99 Kč
 • Escubia Sprint Kid modrá
  Escubia Sprint Kid modrá

  Potapěčské brýle Escubia Sprint Kid jsou ideální na dovolenou, kde si chcete užít potápění do sytosti. Brýle se snadno vejdou do..

  89 Kč
 • Escubia Butterfly SR bílo-modrá
  Escubia Butterfly SR bílo-modrá

  Plavecké brýle Escubia Butterfly SR s nastavitelným silikonovým páskem a vyměnitelným nosníkem (ve třech velikostech) dále disponují..

  199 Kč
 • Escubia Freestyle JR fialová
  Escubia Freestyle JR fialová

  Plavecké brýle Escubia Freestyle JR s nastavitelným silikonovým páskem disponují systémem Antifog, který zabraňuje zamlžování. Komfortu a..

  139 Kč
 • Aqua-Speed Enzo se šnorchlem Samos modrá
  Aqua-Speed Enzo se šnorchlem Samos modrá

  Potapěčské brýle Aqua-Speed Enzo se šnorchlem Samos představují potápěčskou sadu vhodnou pro menší uživatele. Brýle Enzo jsou..

  620 Kč
 • Aqua-Speed Circle 76 cm bílá
  Aqua-Speed Circle 76 cm bílá

  Plavecký kruh Aqua-Speed Circle 76 cm se stane nedílnou součástí při výuce plavání Vašich dětí a jejich pobytu ve vodě. Je doporučen pro..

  99 Kč
 • inSPORTline AquaLife
  inSPORTline AquaLife

  Plovací pás inSPORTline AquaLife slouží jako podpora při plavání. Ať už jako pomůcka pro nejmenší, tak i pro větší děti, zejména pro..

  199 KčObjevte: Příslušenství k potápěčským oblekům V sekci sport | vodní sporty | oblečení a obuv je možné objevit escubia nemo jr modrá!
© 2021 Kontakt