Escubia Freestyle JR Modrá

Escubia Freestyle JR modrá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Vodní sporty
Dodavatel:Escubia
Cena:139 Kč
Escubia Freestyle JR modrá 5 (100%) 21 hodnocení

Plavecké brýle Escubia Freestyle JR s nastavitelným silikonovým páskem disponují systémem Antifog, který zabraňuje zamlžování. Komfortu a příjemnému používání napomáhá měkké těsnění. Praktickým doplňkem těchto brýlí je i průhledné, uzavíratelné pouzdro s prodyšnou síťovinou na jedné straně.Technický popis: nastavitelný zdvojený pásek pro rekreační použití materiál: silikon systém proti zamlžování Antifog: ano vhodné pro juniory cca od 7 do 14 let uzavíratelné prodyšné pouzdro součástí


 • Hoverstar H2 Aquajet bílá
  Hoverstar H2 Aquajet bílá

  Hoverstar H2 Aquajet je špičkový a velmi kvalitně zpracovaný podvodní skútr, který díky svému mimořádnému výkonu dosahuje rychlosti pod..

  39900 Kč
 • Bestway High Fashion transparentní
  Bestway High Fashion transparentní

  Chcete si užít vodních radovánek, opálit se a ještě si krásně odpočinout? Tak právě pro Vás je zde skvělé nafukovací 2v1 lehátko..

  359 Kč
 • Escubia Fly Pro 33-34
  Escubia Fly Pro 33-34

  Potapěčské ploutve Escubia Fly Pro jsou ploutve na bosou nohu, které lze rovněž nazývat jako ploutve s uzavřenou patkou. Jsou lehké a přitom..

  449 Kč
 • Escubia Fly Pro 37-38
  Escubia Fly Pro 37-38

  Potapěčské ploutve Escubia Fly Pro jsou ploutve na bosou nohu, které lze rovněž nazývat jako ploutve s uzavřenou patkou. Jsou lehké a přitom..

  449 KčObjevte: Příslušenství k potápěčským oblekům V sekci sport | vodní sporty | oblečení a obuv je možné objevit escubia freestyle jr modrá!
© 2021 Kontakt