Escubia Butterfly SR Bílo-černá

Escubia Butterfly SR bílo-černá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Vodní sporty
Dodavatel:Escubia
Cena:199 Kč
Escubia Butterfly SR bílo-černá 2,5 (50%) 23 hodnocení

Plavecké brýle Escubia Butterfly SR s nastavitelným silikonovým páskem a vyměnitelným nosníkem (ve třech velikostech) dále disponují systémem Antifog, který zabraňuje zamlžování. Komfortu a příjemnému používání napomáhá měkké těsnění. Praktickým doplňkem těchto brýlí je i průhledné, pevné, uzavíratelné pouzdro.Technický popis: nastavitelný zdvojený pásek pro rekreační použití vyměnitelný nosník (3 velikosti v balení) materiál: silikon systém proti zamlžování Antifog: ano vhodné pro dospělé cca od 14 let uzavíratelné pevné pouzdro součástí


 • Escubia Freestyle JR fialová
  Escubia Freestyle JR fialová

  Plavecké brýle Escubia Freestyle JR s nastavitelným silikonovým páskem disponují systémem Antifog, který zabraňuje zamlžování. Komfortu a..

  139 Kč
 • Aqua-Speed Enzo se šnorchlem Samos modrá
  Aqua-Speed Enzo se šnorchlem Samos modrá

  Potapěčské brýle Aqua-Speed Enzo se šnorchlem Samos představují potápěčskou sadu vhodnou pro menší uživatele. Brýle Enzo jsou..

  620 Kč
 • Aqua-Speed Circle 76 cm bílá
  Aqua-Speed Circle 76 cm bílá

  Plavecký kruh Aqua-Speed Circle 76 cm se stane nedílnou součástí při výuce plavání Vašich dětí a jejich pobytu ve vodě. Je doporučen pro..

  99 Kč
 • inSPORTline AquaLife
  inSPORTline AquaLife

  Plovací pás inSPORTline AquaLife slouží jako podpora při plavání. Ať už jako pomůcka pro nejmenší, tak i pro větší děti, zejména pro..

  199 Kč
 • Spartan Olympic Antifog
  Spartan Olympic Antifog

  Olympic Antifog jsou plavecké brýle vhodné do krytých bazénů i na prosluněná koupaliště. Výhodou je úprava skel proti..

  99 KčObjevte: Příslušenství k potápěčským oblekům V sekci sport | vodní sporty | oblečení a obuv je možné objevit escubia butterfly sr bílo-černá!
© 2021 Kontakt