Disney Cars Klakson

Disney Cars Klakson

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Cyklistika
Dodavatel:Disney Cars
Cena:179 Kč
Disney Cars Klakson 5 (100%) 18 hodnocení

Klakson Disney Cars je oblíbeným doplňkem dětských jízdních kol. Klakson Disney je vyroben z pevného plastu a odolného gumového balónku. Součástí klaksonu je univerzální plastová objímka, díky které je možné klakson uchytit na všechny typy běžně dostupných řídítek dětských kol. Díky oblíbenému motivu je klakson Disney oblíbeným bezpečnostním doplňkem dětských jízdních kol.Technický popis: plastová objímka s dvěma šrouby pro snadné a pevné uchycení k řídítku motiv Disney Cars délka: 15 cm výška: 6 cm materiál: guma a tvrzený plast hmotnost: 70 g vhodný bezpečnostní doplněk pro všechna běžná dětská jízdní kola a odrážedla Doporučení: klakson je nejen slušivým doplňkem, ale i důležitým bezpečnostním prvkem pro jízdu dítěte na jízdním kole.


 • Yedoo Blatníky Yedoo Alloy 2620
  Yedoo Blatníky Yedoo Alloy 2620

  Blatníky Yedoo Alloy jsou lehké, pružné a odolné proti mechanickému poškození, a to díky hliníkovému tělu, které je potažené kvalitním..

  799 Kč
 • Yedoo Yedoo Steel
  Yedoo Yedoo Steel

  Boční stojánek primárně určený pro koloběžky Yedoo řady Steel, je lehký, stabilní a v klidové poloze dokonale splývá s rámem...

  399 Kč
 • Yedoo Alloy
  Yedoo Alloy

  Boční stojánek primárně určený pro koloběžky Yedoo řady Alloy, je lehký, stabilní a v klidové poloze dokonale splývá s rámem...

  399 Kč
 • Crussis Vodítko s tlumičem pro 2 psy nad 10 kg
  Crussis Vodítko s tlumičem pro 2 psy nad 10 kg

  Vodítko s tlumičem CRUSSIS využijete k zapřažení dvou psů většího vzrůstu při jízdě na koloběžce, na kole nebo při speciálních..

  849 Kč
 • Crussis Vodítko s tlumičem pro psa nad 10 kg
  Crussis Vodítko s tlumičem pro psa nad 10 kg

  Vodítko s tlumičem CRUSSIS využijete k zapřažení jednoho psa většího vzrůstu při jízdě na koloběžce, na kole nebo při speciálních..

  499 Kč
 • WORKER Fliker 140mm
  WORKER Fliker 140mm

  Náhradní kolečko pro koloběžku WORKER Fliker 140mm je polyuretanové kolečko s plastovým středem, vhodné pro skládací koloběžky. Je..

  109 Kč
 • Jdbug Air Surfer 76mm
  Jdbug Air Surfer 76mm

  Náhradní kolečko pro koloběžku JD BUG Air Surfer 76mm je zadní polyuretanové kolečko s plastovým středem, vhodné pro speciální..

  219 Kč
 • Yedoo Mushing set 25,4 mm
  Yedoo Mushing set 25,4 mm

  Musherský set Yedoo 25,4 mm na koloběžku je určen nejen pro sportovní mushery, ale také pro všechny majitele psů, kteří chtějí spojit..

  859 Kč
 • Joyor Přepravní taška k A1, F3
  Joyor Přepravní taška k A1, F3

  Přepravní taška Joyor k elektrokoloběžkám A1, F3 představuje skvělý způsob přenášení koloběžek, pokud s nimi potřebujete jít do..

  2199 Kč
 • Crussis Stojánek pro koloběžku Cross
  Crussis Stojánek pro koloběžku Cross

  Stojánek CRUSSIS pro koloběžku Cross je klasický stojánek na koloběžku určený speciálně pro modely Crussis Cross. Tento lehký stojánek je..

  499 KčObjevte: Komponenty pro koloběžky V sekci sport | cyklistika je možné objevit disney cars klakson!
© 2021 Kontakt