Oplachtění ARROWS IRig One S Plocha S

oplachtění ARROWS iRig One S Plocha S

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Vodní sporty
Dodavatel:Arrows
Cena:8990 Kč
oplachtění ARROWS iRig One S Plocha S 4 (80%) 25 hodnocení

Kompletní nafukovací oplachtění pro rekreační windsurfing , sada obsahuje vše včetně kloubu pro připojení k plováku (závitem M8) . Mimořádně nízká hmotnost cca . 1,0 - 2,2kg = o cca. 4-6kg méně než u klasického oplachtění. Dokonalá skladnost pro snadný transport spolu s nafukovacím WINDSUP plovákem. Nafukovací oplachtění je vhodné pro úplné začátečníky, kteří na windsurfingu nikdy nestáli. Nafukovací oplachtění je velmi lehké, na vodě plave, a tak neklade při zvedání z vody žádný odpor. Plachta je opatřena držadly, které začátečníka vedou ke správnému úchopu oplachtění. Vhodné pro výuku dětí (velikost S), juniorů (S-M) i dosplých (M-L). Stačí jen nafouknout a vyrazit.   Hlavní výhody: iRig je v složeném stavu malý balíček, který neváží více než jedna PET láhev minerálky. Tedy ve srovnání s tradičním oplachtěním je o cca 70% lehčí! iRig nafouknete během několika minut, pokud ho používáte dohromady se SUP boardem, tak stejnou pumpou iRig plave na vodě, díky madlům na přední straně "stěžně" ho zvedne lehce z vody i malé dítě během několika sekund Hlavní nevýhody: iRig není možné použít v silném větru ke sportovnímu windsurfingu, nafukovací konstrukce má pochopitelně své limity. Výrobce zaručuje stabilitu oplachtění do síly větru 12 uzlů, tedy cca 5,5 m/s. Použití trapézu také nemá smysl. S tím je třeba počítat Důležité upozornění - PUMPA není v ceně ! Můžete použít jakoukoliv pumpu od SUP plováku nebo tu co máte doma. Na hlavní ventil SUP pumpy nasadíte nástavec , který je součástí balení plachty iRIG. Dále je součástí standardní jezdec do US boxu, kterým připojíte iRig k WS plováku, nebo WindSUP plováku, pokud je vybaven standardním US boxem, nebo alespoň závitem M8 pro připojení jezdce.


 • Plachta PROLIMIT STX Powerkid Velikost 3,2
  Plachta PROLIMIT STX Powerkid Velikost 3,2

  STX POWER KID RIGG 2018 Další generace - juniorské oplachtění První windsurfingové kroky na Vašem oplachtitelném paddleboardu Vám zajistí..

  6800 Kč
 • Intex 68306 Challenger K2 Set
  Intex 68306 Challenger K2 Set

  Nafukovací kajak INTEX Challenger K2  Je určen pro dvě dospělé osoby. Tento nafukovací kajak je vhodný pro vodácké začátečníky, ale i..

  3490 Kč
 • Intex Seahawk 3 Set
  Intex Seahawk 3 Set

  Nafukovací člun Intex Seahawk 3Je souprava nejen pro rybáře, která nabízí místo pro 3 osoby. Nafukovací člun Seahawk je ze sportovní serie..

  2190 Kč
 • Příčný motor 12V pro čluny INTEX
  Příčný motor 12V pro čluny INTEX

  Příčný motor 12V pro čluny INTEXJedná se o poctivý elektromotor, který je určený pro nafukovací i pevné čluny do hmotnosti 909 kg.Motor..

  4985 KčObjevte: Čluny V sekci sport | vodní sporty | vodácké příslušenství je možné objevit oplachtění arrows irig one s plocha s!
© 2021 Kontakt