Samedi 27 9 FS Silver - Montáž Zdarma, Servis U Zákazníka

Samedi 27 9 FS Silver - montáž zdarma, servis u zákazníka

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Cyklistika
Dodavatel:Bosch
Cena:99990 Kč
Samedi 27 9 FS Silver - montáž zdarma, servis u zákazníka 4,75 (95%) 22 hodnocení

Na celoodpruženém horském elektrokole se v Moustachi opravdu vyřádili tak, aby neexistoval terén, který by se nedal projet, či stoupání, které by se nedalo vyjet v suverénním stylu. Každý detail byl optimalizován tak, aby jezdcova zkušenost byla přímo fenomenální. Celý koncept kola je postaven na rozdílné velikosti kol. Přední 29“ dramaticky vylepšuje průjezdnost, přičemž menší 27,5“ zadní kolo poskytuje obratnost a zvyšuje kroutivý moment od motoru. Tomu přispívá i speciální 14 zubový Moustach motorový pastorek, který výrazně vylepšuje stoupavost a záběr v náročných podmínkách.Tím, že je celé zadní odpružení velmi nízko a částečně ukryto v rámu, je dobře chráněno před kameny a zároveň se tím snižuje těžiště, což vylepšuje stabilitu kola. K té přispívá i zalomená spodní rámová trub- ka, která posunuje hmotnost baterie blíže středu kola, čímž vylepšuje pozici těžiště. A tak bychom mohli pokračovat dále. Těch maličkostí je na Samedi 27/9 FS spousta, ale důležitý je celek, který rozhodně předčí vaše očekávání.Ono je to vlastně poměrně jednoduché. Greg i Manu jsou bývalými velmi aktivními jezdci na horských kolech a Samedi 27/9 FS je zhmotnění všech jejich zkušeností v kombinaci s touhou po technicky dokonalých elektrokolech, která zvládnou opravdu náročné terény.


 • Samedi 27 9 FS Titanium - montáž zdarma, servis u zákazníka
  Samedi 27 9 FS Titanium - montáž zdarma, servis u zákazníka

  Na celoodpruženém horském elektrokole se v Moustachi opravdu vyřádili tak, aby neexistoval terén, který by se nedal projet, či stoupání,..

  119990 Kč
 • Samedi 27 9 race - montáž zdarma, servis u zákazníka
  Samedi 27 9 race - montáž zdarma, servis u zákazníka

  Na celoodpruženém horském elektrokole se v Moustachi opravdu vyřádili tak, aby neexistoval terén, který by se nedal projet, či stoupání,..

  154990 Kč
 • Lifefit MTB pedále
  Lifefit MTB pedále

  Pedály s konstrukcí vhodnou pro kola s označením MTB.Po stranách pedálů jsou umístěny odrazky pro větší bezpečí cyklisty. - rozměry:..

  89 Kč
 • Lifefit MTB pedále
  Lifefit MTB pedále

  Pedály s konstrukcí vhodnou pro dětská kola. - rozměry: 8,5 x 2,5 x 6 cm (š x v x d)..

  49 Kč
 • APACHE M5 2014
  APACHE M5 2014

  Výrobce Apache Velikost 19" Minimální výška jezdce 170 cm Maximální výška jezdce 185 cm Rám Al 6061 Vidlice SR Suntour XCT MLO 80..

  8235 Kč
 • Zámek kola Foldylock šedý
  Zámek kola Foldylock šedý

  SEATYLOCK Zámek kola Foldylock šedý   Zámek kola Foldylock šedýFOLDYLOCK: designový skládací zámek na koloSpousta vývojářů se..

  1989 KčObjevte: Jízdní kola V sekci sport | cyklistika je možné objevit samedi 27 9 fs silver - montáž zdarma, servis u zákazníka!
© 2021 Kontakt