Merco Professional Zástěna Na Tenisové Kurty 2 X 50 M Zelená Tm.

Merco Professional zástěna na tenisové kurty 2 x 50 m zelená tm.

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Míčové sporty
Dodavatel:Merco
Cena:6490 Kč
Merco Professional zástěna na tenisové kurty 2 x 50 m zelená tm. 5 (100%) 24 hodnocení

Pohledová plachta na tenisové kurty Merco Professional dokáže díky své konstrukci výrazně zmírnit silný vítr, ochrání vaše soukromí před zvědavýma očima sousedů a kolemjdoucích díky 90% zastínění a vám umožní soustředit se jen na samotnou hru a vlastní výkon. Zástěna se připevňuje velmi snadným systémem karabin (nejsou součástí), které jednoduše protáhnete mosaznými očky a připnete k plotu tak, aby byla plachta natažená. Gramáž plachty je 180 g/m2. Pro tuto plachtu doporučujeme objednat 212 karabin pro její napnutí (případně o pár kusů více pro rychlou výměnu). U tohoto modelu nabízíme i možnost potisku dle vašeho přání. Cena potisku se samozřejmě odvíjí od jeho velikosti. Pro bližší informace nás, prosím, kontaktujte na e-mailové adrese [email protected]ámka: označení 2 x 50 m platí pro rozměr zástěny. Zástěna se prodává po 1 ks. Po domluvě (email, telefon) lze zkrátit délku zástěny dle Vašeho přání.Parametry:země původu:Čínamožnost potisku:ano


 • Merco síťovačka s kovovou násadou
  Merco síťovačka s kovovou násadou

  Merco síťovačka s kovovou násadou je vlečná síť určená především pro rovnoměrné rozhrnutí antuky po ploše tenisového /..

  2990 Kč
 • Merco Freiburg 15G tenisová lavička zelená 150 cm
  Merco Freiburg 15G tenisová lavička zelená 150 cm

  Tenisová lavička Merco Freiburg 15G je vyrobena z plastu, pro lepší stabilitu i komfort je vyztužená speciálními lištami. Lavička je..

  3850 Kč
 • Hrací stůl WORKER Mini 5v1
  Hrací stůl WORKER Mini 5v1

  Hrací stůl WORKER Mini 5v1 je kompaktní verzí oblíbených multifunkčních hracích stolů. S rozměry 51 x 31,5 cm a výškou 17,5 cm ho..

  2490 Kč
 • Kempingový stůl Sedco 80 x 60 cm
  Kempingový stůl Sedco 80 x 60 cm

  Kempingový stůl Sedco 80 x 60 cm Je velice praktický všude tam, kde potřebujete větší stabilní rovnou plochu.Stolek je lehký, takže se s..

  460 KčObjevte: Vybavení tenisových kurtů V sekci sport | míčové sporty | tenis je možné objevit merco professional zástěna na tenisové kurty 2 x 50 m zelená tm!
© 2021 Kontakt